برنامه کامل مسابقات کاراته قهرمانی آسیا :: ورزش سه

[ad_1]

برنامه کامل مسابقات کاراته قهرمانی آسیا :: ورزش سه

به گزارش  “ورزش سه” و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، شانزدهمین دوره مسابقات نوجوانان، جوانان و امیدهای قهرمانی آسیا و چهاردهمین دوره مسابقات بزرگسالان قهرمانی آسیا از پنجشنبه ۲۲ تیرماه در آستانه قزاقستان آغاز می شود و نمایندگان کشورمان طی چهار روز رو در روی رقبایشان قرار می گیرند. در روز اول این […]

به گزارش  “ورزش سه” و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، شانزدهمین دوره مسابقات نوجوانان، جوانان و امیدهای قهرمانی آسیا و چهاردهمین دوره مسابقات بزرگسالان قهرمانی آسیا از پنجشنبه ۲۲ تیرماه در آستانه قزاقستان آغاز می شود و نمایندگان کشورمان طی چهار روز رو در روی رقبایشان قرار می گیرند.


در روز اول این پیکارها پنجشنبه (۲۲ تیرماه)، سیدمجید وکیلی و زینب سادات حسینی نمایندگان در کاتای انفرادی نوجوانان و احمدرضا محمودی و حدیثه جمال در کاتای انفرادی جوانان مقابل رقبا قرار می گیرند. همچنین در کومیته رده سنی نوجوانان در گروه پسران، پوریا اقدسی در وزن ۵۲- کیلوگرم، حسین خدری در ۵۷- کیلوگرم، عرفان داوودی در ۶۳- کیلوگرم، امیرحسین بیگدلی در ۷۰- کیلوگرم و کامران بصیری در ۷۰+ کیلوگرم کاراته کاهای کشورمان هستند و در گروه دختران معصومه محسنیان در ۴۷- کیلوگرم، سیده سوده خلیلی در ۵۴- کیلوگرم، حدیثه طالبی در ۵۴+ کیلوگرم به روی تاتامی خواهند رفت.


اما در همین روز گروه سنی جوانان هم به میدان می روند. علیرضا علیزاده در وزن ۵۵- کیلوگرم، محمدرضا مرادی در ۶۱- کیلوگرم، سیدعلی کریمی در ۶۸- کیلوگرم، باربد صداقت در ۷۶- کیلوگرم، و مجید نیکوهمت در ۷۶+ کیلوگرم در گروه پسران و لیلا برجعلی در ۴۸- کیلوگرم، فاطمه سعادتی در ۵۳- کیلوگرم، مبینا حیدری در ۵۹- کیلوگرم و مینا یوسفی در ۵۹+ کیلوگرم در گروه دختران نمایندگان کشورمان هستند.


در روز دوم این پیکارها یعنی جمعه (۲۳ تیرماه)، مهدی رضایی، پویا حبیبی و مهدی شجاعی در کاتای تیمی جوانان پسر و آرزو لونجی، ستاره خاکپور و محدثه ناییجی در کاتای تیمی جوانان دختر به روی تاتامی می روند. در کومیته هم در گروه سنی امید، مهدی رحیمی نژاد در ۶۰- کیلوگرم، امیرحسین سهرابی در ۶۷- کیلوگرم، الیاس محمدزاده در ۷۵- کیلوگرم، مهدی قرایی زاده در ۸۴- کیلوگرم، صالح اباذری در ۸۴+ کیلوگرم، سارا بهمن یار در ۵۰- کیلوگرم، فاطمه طرازپور در ۶۱- کیلوگرم، شقایق واحدی در ۶۸- کیلوگرم و شبنم واحدی در ۶۸+ کیلوگرم نمایندگان ایران هستند.


شنبه (۲۴ تیرماه) در روز سوم این دوره از مسابقات، ابتدا امیربهادر تدین و نگین باقری در کاتای انفرادی مسابقه می دهند و در ادامه مجید حسن نیا در ۵۵- کیلوگرم، امیر مهدی زاده در ۶۰- کیلوگرم، حسین سمندر در ۶۷- کیلوگرم، بهمن عسکری در ۷۵- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در ۸۴- کیلوگرم و سجاد گنج زاده در ۸۴+ کیلوگرم در گروه مردان نمایندگان کشورمان هستند، همچنین در گروه زنان، نسرین دوستی در ۵۰- کیلوگرم، فاطمه چالاکی در ۵۵- کیلوگرم، رزیتا علیپور در ۶۱ کیلوگرم، مبینا کاویانی در ۶۸- کیلوگرم و محدثه آقایی در ۶۸+ کیلوگرم به مصاف رقبا می روند.


اما در آخرین روز این مسابقات، یکشنبه ۲۵ تیرماه، مبارزات با پیکارهای کاتای تیمی و کومیته تیمی به پایان می رسد که نمایندگان ایران در کاتای تیمی مردان ابوالفضل شهرجردی، میلاد دلیخون و علی زند هستند و کاتای تیمی زنان متشکل از پریسا رحمانی، مائده نصیری پی و مهری یزدانی مقابل حریفان صف آرایی می کنند.


در ترکیب کومیته تیمی بانوان حمیده عباسعلی، دلارام دوستی، رزیتا علیپور و محدثه آقایی عضو تیم ملی کشورمان هستند و ترکیب کومیته تیمی مردان متشکل از ذبیح اله پورشیب، ابراهیم حسن بیگی، سامان حیدری، علی اصغر آسیابری، سجاد گنج زاده، بهمن عسکری و مهدی خدابخشی است.


این دوره از مسابقات از ساعت ۹ تا ۱۲:۳۰ به وقت قزاقستان آغاز می شود و پس از استراحت مبارزات از ساعت ۱۴:۳۰ پیگیری می شود.

منبع: ورزش سه

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *